Niceboy STREAM PRO

TOP 39 v kategorii Webkamery

Niceboy STREAM PRO

Externí kamera, která dokáže natáčet ve Full HD rozlišení, má automatické zaostření a integrovaný mikrofon. Oceníte možnost flexibilního uchycení na monitor nebo rovnou plochu. ...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Mironet.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 376 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta34 Kč97 % • 47 444 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 39 397 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 1 529 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 7 540 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč90 % • 3 241 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 2 037 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 915 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 385 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 171 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 55 167 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 916 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 84 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Video v rozlišení Full HD, automatické ostření či integrovaný mikrofon. Tím vším disponuje skvěle vybavená webkamera Niceboy STREAM PRO. Je tak ideální volbou pro každého, kdo potřebuje opravdu kvalitní obraz i zvuk pro komunikaci s přáteli či kolegy.

• Full HD (1920 x 1080) rozlišení,

Uchycení
flexibilní

• Funguje hned po zapojení - není třeba nic stahovat/instalovat
    • Podpora Mac OS (facetime, teams) bez problému
    • Vypadá hezky minimalisticky, má nerušivý design a vypadá pěkně na tenkém rámečku monitoru
    • V balení je ještě oboustranná páska na přilepení ale není třeba, drží na monitoru sama od sebe dobře

• Dostačující kvalita na běžné uživatelské používání

• flexibilní uchycení na monitor či rovnou plochu,
  • jednoduchost použití s Plug & Play,
  • rozhraní USB 2.0.

Detailní Full HD obraz s vysokou plynulostí

Skleněný objektiv s rozlišením Full HD a plynulým videem při 30 snímcích za vteřinu zachytí každý detail v jasných, přirozených barvách. Chatujte s Niceboy STREAM PRO a užívejte si atraktivní, realistická videa.
Detailní Full HD obraz s vysokou plynulostí

Nastavení za okamžik

Výhodou kamery Niceboy STREAM PRO je její variabilita. Díky její dobře promyšlené konstrukci umístíte kameru jak na monitor, tak i na pracovní stůl. Široký úhel záběru v hodnotě 90° pojme jakoukoli scénu. Webkamera je kompatibilní s USB 2.0 rozhraním.
Nastavení za okamžik

Jasný obraz ve všech světelných podmínkách

Nahrávejte při atraktivním tlumeném osvětlení nebo za plného světla. Integrované funkce autofocus a korekce světla přizpůsobí obraz okolním podmínkám. V kombinaci s objektivem se skvělou světelností f/1.8 je výsledkem vždy dokonale ostrý obraz.
Jasný obraz ve všech světelných podmínkách

Mikrofon přímo v těle

Kvalitní zvukový vstup webkamery Niceboy STREAM PRO zajišťují integrované mikrofony. Pro bezstarostný online přenos máte vše v jednom těle.
Mikrofon přímo v těle

Vždy ostrý obraz s automatickým ostřením

Niceboy STREAM PRO se pyšní funkcí automatického ostření (autofocus). Webkamera se tak přizpůsobí scéně před sebou a zvolí optimální zaostření, aby přenášený obraz byl vždy dokonalý.
Vždy ostrý obraz s automatickým ostřením

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 7 513 recenzíDalší informace

Vynikající externí kamera, která natáčí ve Full HD rozlišení v širokém 90° úhlu. Obsahuje vestavěný mikrofon i reproduktor pro obousměrnou komunikaci. Ve výbavě je rovněž autofokus.

• Úhel záběru
    • Jednoduchá instalace
    • Rozlišení
    • Krátký kabel
    • Drží na milimetrové hraně
    • Mikrofon

Kvalitní kamera s širokým záběrem prostoru, bohužel s nutností zakoupení externího mikrofonu, neboť zvuk je z něj, podle vyjádření některých vyučujících na online výuce ,,jako ze sudu". Rovněž uchycení není příliš stabilní a délka kabelu je tak-tak dostatečná. Celkově pozitiva převažují nad negativy, ale rozhodně by za tu cenu ten mikrofon mohl být lepší...o dost.

• Funguje hned po zapojení - není třeba nic stahovat/instalovat
    • Podpora Mac OS (facetime, teams) bez problému

• Dostačující kvalita na běžné uživatelské používání

Hezký den, Niceboy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 7 513 recenzíDalší informace

• úhel, dobrý obraz, jednoduché zapojení

V práci kde je více lidí a šum je lepší připojit externí mikrofon.

splňuje to , co jsem očekával

• jednoduchá instalace
    • na monitoru opravdu nedrží

Niceboy (značka)

Mrzí nás, že kamera nesplnila Vaše očekávání a nedoporučujete ji. I tak děkujeme za Vaši recenzi.
    Pěkný den. Niceboy

• , zakoupeno v MALL.CZ

• FUNGUJE JAK MÁ!

• , zakoupeno v CZC.cz

• automaticky zaostřuje obraz
    • i v horším světle dobrá viditelnost

funguje mi nemám co víc dodat

• skvělý obraz
    • dostačující úhel záběru
    • zpracování
    • slabý mikrofon, nepoužitelný

Kameru jsem pořizoval v době online výuky, kdy jsem narychlo potřeboval nějakou kameru. Zakoupil jsem tuto, jelikož měla skvělé recenze, a vypadala opravdu slibně. Opak se stal ovšem pravdou - kamera má sice skvělý úhel záběru a krásný obraz, ovšem mikrofon je v ní naprosto nepoužitelný. Reálně byl tak potichu, že mi nebylo vůbec rozumět, a musel jsem tak kameru vrátit. Nedoporučuji, místo této kamery jsem zakoupil Genius ECam 8000, která je ve své cenové hladině nejlepší.

Pěkný den. Niceboy

• , zakoupeno v O2.cz