Logitech HD Webcam C930c

USB
Uchycení
klip

• , zakoupeno v Digital24.cz

• Napřed jsem se trochu zalekl, protože mi přišla kamera c930c (nikoliv c930e), o které jsem v různých popisech a diskuzích na netu četl některé dost odstrašující a naštěstí zcestné názory. Takže moje zkušenost je, že c930c je výborná kamera, spolehlivě a normálně fungující, Logi Tune software pro ovládání zoomu a dalších funkcí této kamery jsem stáhnul zde: https://www.logitech.com/cs-cz/video-collaboration/software/logi-tune-software.html Není pravda, že má oproti c930e např. blesk (proč by měla?), že nemá mikrofon (k čemu by dnes byla webka bez mikrofonu?) a že se nedá ovládat, protože je vše psané v čínštině atd., čínské znaky se tam občas motají, ale vše funguje naprosto bez problémů. Tolik moje zkušenost, za sebe kameru doporučuji.

Mikrofon
Připojení
USB
Uchycení
klip

Logitech C930 Webcam: Technologie RightLight 2 pro jasný obraz za různých světelných podmínek (i při špatném osvětlení). 4x zoom v rozlišení 1080p Logitech C930 WebcamVychutnejte si videohovory, které vyvolávají dojem, jako byste byli přímo na místě. Sofistikovaná technologie webové kamery Logitech C930 Webcam poskytuje jasný obraz a zvuk v prakticky libovolném prostředí – i při špatném osvětlení. Díky rozlišení 1080p, kompresi obrazu H.264 a širokému, 90stupňovému zornému poli disponuje webová kamera C930 pokročilými funkcemi pro dokonalé videokonference. ŠIROKÉ ZORNÉ POLEDíky velkorysému 90° zornému poli dokáže kamera C930 snadno zachytit váš tým i prezentační plochu. 4X HD ZOOMPřibližte záběr a otáčejte kamerou, díky čemuž potlačíte rušivé pozadí, ideálně zaberete sebe a kamaráda, nebo celou místnost. Prémiový obrazový senzor disponuje HD kvalitou bez zoubkování nebo rozmazání, a to ani po přiblížení. MOŽNOSTI UMÍSTĚNÍ A SOUKROMÍKameru je možné umístit kamkoli, kde se to hodí – na monitor LCD, notebook či stůl – pomocí nastavitelného klipu, nebo kameru C930 připevněte na svůj vlastní stativ. Sklopením snímatelné krytky si zajistíte dokonalé soukromí a klid na duši. CAMERA SETTINGSPřizpůsobte si kameru C930 a získejte přístup k ovládacím prvkům otáčení, zoomu a nastavení obrazu pomocí softwaru Logitech Camera Settings pro Windows a Mac. Videotelefonování v rozlišení Full HD 1080p (až 1920 x 1080 pixelů); videotelefonování v rozlišení HD 720p (až 1280 x 720 pixelů) s podporovanými klienty Komprese obrazu ve formátu H.264 90° zorné pole 4x zoom v rozlišení 1080p Technologie RightLight 2 pro jasný obraz za různých světelných podmínek (i při špatném osvětlení) Volitelná aplikace Camera Settings pro ovládání otáčení, naklápění a zoomu Funkce autofocus Externí krytka kamery 2 všesměrové mikrofony Hmotnost s klipem a kabelem 162 g

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Digital24.cz