Trust SpotLight Webcam

• vše funguje
    • lehké nastavení
    • doporučuji
  • , zakoupeno v Electro World

Vše v pořádku jsem spokojen .

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

Digitální zoom
Přisvícení
Připojení
USB

Webová kamera pro rozhraní USB 2.0 s integrovanými diodami pro ostrý obraz a kvalitní video i při horším osvětlení. Ideální pro aplikace MSN/Live Messenger a Skype.

Specifikace produktu:

• Webová kamera s hardwarovým rozlišením 640 x 480, které zaručuje ostrý obraz. Ideální pro aplikace MSN/Live Messenger, Skype atd.
  • Silné integrované diody s funkcí ztlumení zajišťují lepší obraz při špatném okolním osvětlení
  • Vysoce kvalitní obraz přes rozhraní USB 2.0 pro ostré & plynulé video v aplikacích Skype a YouTube
  • Technologie bez ovladačů: není potřeba instalovat ovladače, stačí zapojit & začít používat
  • Zabudovaný mikrofon pro čistý a kvalitní zvuk
  • Pružná svorka pro připojení k displeji notebooku a plochému monitoru nebo pro umístění na rovný povrch

Obsah balení:

• Webová kamera
  • Uživatelská příručka

Systémové požadavky:

• Windows Vista, 7, 8, 10
  • 3.5 mm konektor pro mikrofon
  • USB port (USB 2.0 doporučený)

3zákazníci nedoporučují produkt

• vše funguje
    • lehké nastavení
    • doporučuji
  • , zakoupeno v Electro World

Vše v pořádku jsem spokojen .

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• -přisvětlení
    • -obraz

neuvěřitelná citlivost mikrofonu

• , zakoupeno v OKAY.cz

Dobrá cena, ale funkčnost je nevalná, přísvit nic mnoho,za tu cenu není možné požadovat kvalitu.

• opravdu hodně špatná kvalita

Já teda nevím, ale mě kamera absolutně nefunguje :( Teda nějaký obraz tam je, ale obravdu hrozně špatný (nejde ani rozpoznat že před ní je člověk) :( Zkoušela jsem všelijak zaostřovat a i diody zapnout, ale nic.

• , zakoupeno v Alza.cz

• je stabilní, nastavitelné osvícení
    • krátký kabel, buď moc jasně svítí nebo moc málo,

dobrý vzhledem k ceně, kamera funguje dobře , žádné problémy zatím nevyvstaly.

• kvalitní obraz
    • super držátko na kamerku¨
    • dlouhý káblík
    • 1.3 Mpix
    • ostření obrazu
    • diodky jsou na prd
    • vypínání webkamery jen vytažením kabelu

Webkameru jsem si koupil ke stolnímu PC, jako první mě při výběru ohromila kvalita jakou Trust nabízí. Další věcí byly přisvěcovací diody.¨
    Jako první věc co mě zklamala byly právě ty diody, když si kamerku přiděláte na vršek monitoru a zapnete je aby vás šlo vnoci vidět tak ani nevidíte na monitor jak do děsivě svítí.
    Další škoda je že kamerku když chcete totálně vypnout musíte buď přes svůj systém nebo klasicky vytažením z USB.
    Výhoda kamerky je to, že její obraz je suprový, je ostrý bez většího zadrhování.
    na káblíku je dále ovládání diodek které je docela daleko od kamerky.
    Kamerku jsem si vybral i pro to že Trust je velmi kvalitní značka, rozhodně bych vám tuto kamerku doporučil pokud žádnou jinou nemáte.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• kvalitka za dobrou cenu
    • Noční osvit tedy alespoň pro mne není dostačující je velmi slabý
    • Pokud v pokoji zhasnu a pustím na webce osvětlení není mně téměř vidět

Noční přísvit 60% ale jinak jsem spokojen