Genius FaceCam 321

• , zakoupeno v ELCHO.CZ

výborné

• malá,skladná

• , zakoupeno v OKAY.cz

• poměrvýkonu k ceně je vlmi dobry. cenově dostupný v obraze postačující kvalita.

doporučuji pro domácí pužití ,obraz má dostatečnou kvalitu.

Rozlišení
640 x 480
Mikrofon
Upevnění na notebook
Digitální zoom

• Max. rozlišení videa (pix): VGA (640x480)
  • Snímkovací frekvence max. (sn./s): 30
  • Digitální zoom: ANO
  • Autofokus: NE
  • Maximální rozlišení záznamu foto (Mpix): 8
  • Mikrofon: ANO
  • Rozhraní: USB 2.0
  • Upevnění na notebook: ANO

Společnost Genius představuje novou VGA webovou kameru s funkcí plug and play, FaceCam 321, která nabízí jasné ostré video vhodné pro osobní video hovory. S kvalitou obrazu 8MP a 3x digitálním přiblížením dostanete jasný ostrý obraz a velice ostré přiblížení snímků. Univerzální klip lze používat na vašem počítači, notebooku, ultrabooku či samostatně. Jde o jednoduchou snadno použitelnou webovou kameru pro udržování kontaktů s vašimi nejbližšími či sdílení vzácných momentů s vašimi přáteli. 8MP živé fotografie 3X digitální přiblížení

Integrovaný citlivý mikrofon

Obsah balení

Webová kamera FaceCam 321

Disk CD zahrnuje Arcsoft WCC4 Lite, Arcsoft MiVE, Genius Utility

Vícejazyčný návod k obsluze

Vícejazyčný stručný návod k obsluze

Rozměry výrobku:

• , zakoupeno v ELCHO.CZ

výborné

• malá,skladná

• , zakoupeno v OKAY.cz

doporučuji pro domácí pužití ,obraz má dostatečnou kvalitu.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Nelze kameru upevnit na trochu starší typ monitoru...jak není úplně "placatý", úchyt nejde použít.....vyřeší to kvalitní lepící páska, ale to jsme v dobách DSS - dodělej si sám....

Pro běžné použití -já versus vnučka - dostačující....

• , zakoupeno v CZC.cz

za tu cenu dobrá

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Snadná instalace,poměr ceny a kvality
    • Horší provedení závěsu, ale na stole stabilní.

Pro koupi rozhodla cena webky

Překvapivě jasný obraz

• , zakoupeno v EVA.cz

Nedovedu posoudit neviděl jsem se.

• , zakoupeno v KASA.cz

Levný,dostatečně dobrý výrobek proběžné použití.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• zajímavý příchyt
    • nepřizpůsobivý kabel
    • často zlobí Plug & Play
    • obraz
    • v noci značný pokles FPS

Vybral jsem si tuto webkameru především kvůli kladnému hodnocení uživatelů a nízké ceně. Jsem s ním vcelku spokojený, ale vadí mi, že když kameru občas odpojím, dělá mi problém ji připojit přes vysokorychlostní hub, moc se v tom nevyznám, takže je možné, že do hubu kamera nepatří. Každopádně občas dlouho trvá, než ji můj PC znovu rozpozná, někdy musím vícekrát zapojit. Někdy, když ji zapojím, prostě mi vyskočí okno "Toto zařízení by mohlo pracovat rychleji", ale kameru mi žádný program nenajde. Také instalace ovladačů trvá až zbytečně dlouho, ale to je asi problém mého počítače. Nicméně dnes se již koupě takového produktu příliš nevyplatí, tato kamera má své mouchy. Kvalita a rozlišení obrazu jsou dost nízké a bez denního osvětlení mohutně poklesne počet snímků. Bohužel tedy tuto webkameru nemohu příliš doporučit náročnějším uživatelům. Na občasné volání na Skype však dostačuje.